Double O'Seven - FLASH

 FOTOGALERIE

 

Narodil se 10.7.2002 v chovatelské stanici Black Chevers Nikol Hanačíkové. Jeho matka je Adora Akumulator a táta Kuhaylans Australia Red Shane B z Německa.  

Je to moje první border collie a to, že jsem se rozhodla si Flashe pořídit, přišlo velmi rychle, ale v podstatě plánovaně. Vždycky jsem si říkala, že až mě opustí jeden z mých dvou psů dobrman Clif nebo baset Rudolf, pořídím si určitě border collii. Znala jsem už dlouho ze cvičáku Flashovu matku Adoru, která mě učarovala jak svojí povahou, tak povahou border collie. I když byl Rudolf starší a já si myslela, že mě opustí dřív, osud mi nečekaně vzal první Clifa, který náhle zemřel 14.6.2002. Věděla jsem, že Adora bude mít štěňátka a rozhodnutí, pořídit si nového pejska a zároveň vysněnou border collii, bylo na světě!!

Musím říct, že to bylo jedno z mých nejrychlejších závažných rozhodnutí, jaké jsem kdy v životě udělala a NIKDY toho nebudu litovat.

Flash je naprosto úžasný pes a dal mi přesně to, co jsem od něj očekávala. Venčení bez vodítka, naprostá ovladatelnost, zájem učit se všechno, co jsem si kde v časopise přečetla. Jak už jsem se zmínila, můžu s Flashem dělat naprosto cokoliv a nikdy nedá najevo, že by ho něco nebavilo. Umí něco z dogdancingu, poslušnost, jeho milované chytání létajícího talíře, nošení míčku a taky je vášnivým divákem na tenisových kurtech. No a taky jsme se před půl rokem vrátili zase aktivněji k agility, kde je naprosto ve svém živlu. Mám z něj prostě velkou radost.

Na co taky nesmím zapomenout, zpestřil skvěle poslední čtyři roky života našemu basetovi Rudolfovi.

Díky Flashovi jsem poznala, že každý náš další pes už bude BORDER COLLIE. A tak po Rudovi přišla na svět naše druhá borderka Asko Kings Budgerigar, kterému říkáme Eddie.

 

Druh srsti: středně dlouhá

Barva: černobílá

vykastrovaný