Asko Kings Budgerigar - EDDIE              

FOTOGALERIE                                                                                                                                                                                                                                           

                                                        Narodil se 18.7.2007 v chovatelské stanici Budgerigar Renči Klímové. Jeho matka je Budgie Choco Silver Breeze a táta Ghost Of Pinewood Country (zvaný Grey od Nikol H.).  

Vždycky jsem měla dva psy a tak, když nás opustil ve svých 14-ti letech baset Rudolf, o plemeni, které bysme chtěli pořídit k Flashovi, bylo jasno, a protože by se mi dvě černobílé boderky asi pletli, rozhodla jsem se k Flashovi pořídit zase pejska, ale jiné barvy, buď hnedobílého nebo lila (jak říká můj muž „lilka“).

Grey od Nikol Hanačíkové zrovna založil rodinu s Eddieho matkou, a protože byli ve vrhu 2 pejsci a náš „lilek“ ,Eddie mě a hlavně mou dceru Klárku uchvátil na první pohled, pokusila jsem se opatrně naznačit svému muži, že nastala ta správná chvíle, pořídit Flashovi parťáka. Snad si to můj muž dnes už myslí taky (Eddiemu jsou už 3 roky J).

Eddie je naprosto jiný než Flash. Je to strašný mazel, což Flash nikdy moc nebyl (jestli on Chels od Janči Lejskové není náhodou jeho brácha, žeJ), umí se parádně křenit, je to úplný blázen, do čehokoliv. Hrozně rád se učí, jen kdyby ho tak strašně nezaměstnávalo to nekonečné pasení Flashe. Začal v létě 2008 trénovat agility s Klárkou, kterou to strašně baví a moc bych si přála aby jim to vydrželo. Držím jim pěsti.

Eddie naprosto splnil tu roli parťáka pro Flashe, jsou to skvělí kamarádi.

 

 

Druh srsti: středně dlouhá

Pes

Zatím neuchovněný

Splněné zkoušky: LA1